Moved Permanently

The document has moved here.


Apache Server at adlinks.effectix.com Port 80
Let balonem, lety balonem | EB Marketing s.r.o.

Užijte si let balonem nad nejkrásnějšími místy naší země!

23.07.2012 09:03

Užijte si let balonem nad nejkrásnějšími místy naší země!

Také jste si vždy přáli létat? Splníme vám sen! Vystoupejte do výšin v koši létajícího balonu poznejte naši zemi z ptačí persektivyLet balonem se může stát nevšedním dárkem pro vaše blízké nebo kolegy. Víme, která místa v naší zemi vypadají z výšky nádherně, a chceme je ukázat i vám!

Nevšední pohled na památky a přírodní scenérie vám učaruje

Milovníky historie jistě nadchne let balonem nad Českým Krumlovem. Čeká vás jedinečný pohled na historické centrum města, které je zapsané v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Letět můžete sami nebo se o tento pohled můžete podělit s dalšími 4 osobami.

Máte rádi přírodu? Nabízíme lety balonem nad Českým rájem. Věřte, že slovo ráj v názvu není jen tak náhodou! Dopřejte si úchvatný pohled na přírodní krásy a tajemné zříceniny. Let balonem jistě potěší i vaše dítě. Dětem do 12 let poskytujeme 50% slevu.

Jak krásné je spojení přírody a historie se přesvědčíte, pokud si objednáte let nad Konopištěm. Dopřejte si netradiční pohled na novogotický zámek a panenskou přírodu z ptačí perspektivy! Tyto lety balonem doporučujeme zejména zamilovavým párům. V naší nabídce však naleznete lety balonem po celé České republice, je jenom na vás, kam se chcete podívat!

Objednejte si let balonem ještě dnes!

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13© 2024, EB Marketing s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑